Natalie Natalii 5 Tom 3 – Do trzech razy Natalie Natalii 5 Tom 3 książka

Natalie Natalii 5 Tom 3 – książka, która została wydana w 2006 roku. Jest to czwarty tom serii “Natalie Natalii”. Książka składa się z dwóch części. Pierwsza część jest o tym, jak Natalie i jej przyjaciele przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia. Druga część książki jest o tym, jak Natalie i jej przyjaciele spędzają Święta Bożego Narodzenia. Książka jest napisana przez Annemarie O’Brien i ilustrowana przez Helen Dardik.

“Natalie Natalii 5 Tom 3” to książka dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat.

Do trzech razy Natalie Natalii 5 Tom 3 książka

Natalie Natalii 5 Tom 3 książka to najnowsza część popularnej serii o przygodach Natalie Natalii. W tej części Natalie i jej przyjaciele muszą stawić czoła nowemu wyzwaniu. Tym razem muszą zmierzyć się z potężnym smokiem, który żyje na terenie ich szkoły. Aby go pokonać, bohaterowie muszą się nauczyć nowych umiejętności i połączyć siły. Czy im się to uda? Przekonajcie się sami!

Natalie Natalii 5 Tom 3 – Do trzech razy książka

Do trzech razy Natalie Natalii 5 Tom 3 – Do trzech razy książka to książka dla tych, którzy lubią się bawić i uczestniczyć w zabawach. Książka jest pełna humoru i przygód, a także uczy czytelników o tym, jak ważne jest bycie dobrym sportowcem. Jest to idealna lektura na wakacje dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat.