Do trzech razy sztuka – Natalie Natalii 5 Tom 3

Natalie Natalie, czterdziestoletnia pisarka, wciąż szuka miłości. Jej przyjaciółki i rodzina nieustannie ją do tego namawiają. W końcu postanawia spróbować swoich sił w randkowaniu online. Znajduje interesującego mężczyznę, ale czy to już koniec jej poszukiwań?

“Do trzech razy sztuka” to kolejny tom serii “Natalie Natalie”. Jeśli lubisz romantyczne komedie, to książka ta na pewno Ci się spodoba.

Natalie Natalie 5 Tom 3: Do trzech razy sztuka

Natalie to dziewczyna, która ma wszystko – piękną rodzinę, dobre wyniki w szkole i przyjaciół. Wszystko się zmienia, gdy dowiaduje się, że jej ojciec jest chory. Natalie musi sobie radzić ze swoimi emocjami i pomagać rodzinie przez ten trudny czas.

Do trzech razy sztuka to piąty tom serii Natalie Natalie. Jest to historia o dziewczynie, która musi sobie poradzić z trudnymi emocjami i pomóc rodzinie przez ciężkie chwile. Książka jest pełna humoru i emocji, a także porusza ważne tematy, takie jak choroba i śmierć.

Do trzech razy sztuka: Natalie Natalie 5 Tom 3

Do trzech razy Natalie Natalii 5 Tom 3 to książka, która porusza tematykę doświadczeń życiowych. Autorka przedstawia historie osób, które miały problemy w życiu i jak sobie z nimi radziły. Książka jest bardzo inspirująca i motywująca.