Do trzech razy sztuka – Natalie Natalii 5 Tom 3

Natalie Natalii to najnowsza część popularnej serii książek dla dzieci autorstwa Joanny Natalii. Książka składa się z pięciu Tomów, a w każdym z nich Natalie musi rozwiązać jakiś problem. W Tomie trzecim, Natalie i jej przyjaciele biorą udział w konkursie na najlepszy deser świata. Aby wygrać, Natalie musi upiec trzy różne ciasta i przekonać jury do swoich umiejętności.

Czy Natalie podoła wyzwaniu? Przekonajcie się sami!

Natalie Natalii 5 Tom 3: Do trzech razy sztuka

Natalie Natalii 5 Tom 3: Do trzech razy sztuka to książka, która rozwija wątek miłosny pomiędzy bohaterami. Jest to także pierwsza część trylogii Natalie Natalii, której akcja rozgrywa się w Londynie. W tej części bohaterowie mają do czynienia z wieloma problemami, które próbują rozwiązać. Książka jest pełna niespodzianek i zwrotów akcji, dzięki czemu czytelnik jest cały czas zainteresowany fabułą. Do trzech razy Natalie Natalii 5 Tom 3.

Natalie Natalii 5 Tom 3: Powtórka z rozrywki

Natalie Natalii 5 Tom 3: Powtórka z rozrywki to kolejna część popularnej serii romantycznych komedii. Tym razem główna bohaterka, Natalie, będzie musiała stawić czoła kilku wyzwaniom, które postawią ją w sytuacji dość trudnej do wyobrażenia. Wszystko zaczyna się, gdy jej przyjaciółka Kate proponuje, żeby Natalie spróbowała swoich sił w randkowaniu online. Natalie jest sceptyczna wobec tego pomysłu, ale po kilku niepowodzeniach postanawia spróbować. Jak się okazuje, randkowanie online to nie tylko strata czasu, ale także źródło wielu problemów. Wkrótce Natalie staje oko w oko ze swoją ex-narzeczoną i musi podjąć decyzję, czy wracać do starego układu, czy też szukać szczęścia gdzie indziej.